Quick Node Clone (8.x-1.22) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: View
fa: مشاهده

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Fields
fa: فیلدها

en: Clone
fa: تکرار

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Entity type
fa: نوع عنصر
