Quick Node Clone (8.x-1.22) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: View
ta: பார்

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Clone
ta: போலிகை

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
