Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Display variant
am: ተለዋጭ አሳይ
