Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Theme
ca: Tema

en: path
ca: camí

en: Entity
ca: Entitat

en: Empty
ca: Buit

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Display variant
ca: Variant de visualització

en: No query allowed.
ca: No s'ha permès la consulta.
