Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Access
cs: Přístup

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: path
cs: cesta

en: Empty
cs: Prázdný

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Display variant
cs: Varianta zobrazení
