Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Access
hr: Pristup

en: Path
hr: Putanja

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: path
hr: putanja

en: Empty
hr: Prazno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Access settings
hr: Pravila pristupa
