Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Access
jv: Akses

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Empty
jv: Kosong

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
