Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Empty
ka: ცარიელი
