Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Text
ku: دەق

en: path
ku: ڕێرەو

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
