Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: path
lv: ceļš

en: Entity
lv: Entītija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: View mode
lv: Skata režīms
