Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
