Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ
