Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Access
ru: Доступ

en: Path
ru: Путь

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: path
ru: путь

en: Entity
ru: Сущность

en: Empty
ru: Пусто

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: custom
ru: дополнительный

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Access settings
ru: Настройки доступа

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: - Default -
ru: - По умолчанию -

en: Display variant
ru: Вариант отображения

en: No query allowed.
ru: Нет доступных запросов.
