Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Display variant
sr: Варијанта приказ
