Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Access
sv: Åtkomst

en: Path
sv: Sökväg

en: Theme
sv: Tema

en: path
sv: sökväg

en: Entity
sv: Objekt

en: Empty
sv: Töm

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: custom
sv: anpassad

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Display variant
sv: Visa variant

en: No query allowed.
sv: Ingen databasfråga tillåten.
