Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Entity
az: Entiti

en: Empty
az: Boş

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü
