Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Access
be: Доступ

en: Path
be: Сцежка

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: path
be: шлях

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity
be: Сутнасць

en: Empty
be: Пусты

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Display variant
be: Варыянт паказу
