Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
