Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: path
bs: putanja
