Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: path
et: asukoht

en: Entity
et: Olem

en: Empty
et: Tühi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Access settings
et: Ligipääsu sätted

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Display variant
et: Kuva variant

en: No query allowed.
et: Päring ei ole lubatud.
