Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Text
gu: લખાણ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
