Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Display variant
hy: Ցուցադրման տարբերակ
