Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Access
mn: Хандалт

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: path
mn: зам

en: Empty
mn: Хоосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
