Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Display variant
ne: अलग प्रदर्शन
