Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: path
nn: sti

en: Empty
nn: Tom

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
