Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Access
pl: Dostęp

en: Path
pl: Ścieżka

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: path
pl: ścieżka

en: Entity
pl: Encja

en: Empty
pl: Pusty

en: configuration
pl: konfiguracja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: custom
pl: niestandardowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Access settings
pl: Ustawienia dostępu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Display variant
pl: Wyświetl wariant

en: No query allowed.
pl: Zapytanie nie jest dozwolone.
