Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Access
ps: لاس رسی

en: Path
ps: يونلور

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Empty
ps: تش

en: - Select -
ps: - غوره -
