Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Access
ro: Acces

en: Path
ro: Cale

en: Theme
ro: Temă

en: path
ro: cale

en: Entity
ro: Entitate

en: Empty
ro: Gol

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Display variant
ro: Variantă de afișare

en: No query allowed.
ro: Nici o interogare permisă.
