Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: path
sq: pozicioni
