Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Access
ta: அணுகு

en: Path
ta: பாதை

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: path
ta: வழி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Empty
ta: காலி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை

en: Display variant
ta: காட்சி மாறுபாடு
