Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Theme
te: అలంకారం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
