Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: path
ug: تارماق يولى
