Quick pages (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Access
vi: Truy cập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Text
vi: Văn bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: path
vi: đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Empty
vi: Trống

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: custom
vi: tự chọn

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
