Quick Start (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Help
bn: সহায়তা

en: All
bn: সমস্ত

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Block
bn: ব্লক

en: No front page content has been created yet.
bn: প্রথম পাতার জন্য এখনো কোন কন্টেন্ট তৈরী হয় নি
