Quick Start (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Help
mr: मदत

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: No front page content has been created yet.
mr: मुख्यपानावरील साहित्य अद्याप निर्माण झालेले नाही

en: Basic page
mr: साधे पान

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)

en: Welcome to [site:name]
mr: [site:name] मध्ये आपले स्वागत
