Quick Start (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
