Quick Start (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: On
ml: ഓൺ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Help
ml: സഹായം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍

en: Restricted HTML
ml: നിയന്ത്രിതമായ HTML

en: Welcome to [site:name]
ml: [site:name] ലേക്ക് സ്വാഗതം
