Quick Start (8.x-1.0-beta01) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Help
eu: Laguntza

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera
