Quick Start (8.x-1.0-beta02) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Help
ca: Ajuda

en: Archive
ca: Arxiva

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Frontpage
ca: Portada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Monthly archive
ca: Arxiu mensual

en: No front page content has been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap contingut per a la portada.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The time that the custom block was last edited.
ca: L'hora en què el bloc personalitzat va ser editat per última vegada.

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: All content, by month.
ca: Tot el contingut, per mes.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.

en: Welcome to [site:name]
ca: Benvingut/da a [site:name]
