Quick Start (8.x-1.0-beta03) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Editor
br: Embanner

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
