Quick Start (8.x-1.0-beta03) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Help
eo: Helpo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
