Quick Start (8.x-1.0-beta03) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
