Quick Start (8.x-1.0-beta05) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Feed
gl: Orixe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Help
gl: Axuda

en: Archive
gl: Arquivo

en: Components
gl: Compoñentes

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Gallery
gl: Galería

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]
