Quick Start (8.x-1.0-beta05) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help
nn: Hjelp

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Library
nn: Bibliotek

en: No front page content has been created yet.
nn: Ikkje noko framsideinnhald har blitt laga enno.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
