Quick Start (8.x-1.0-beta05) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: - All -
ps: - ټول -

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
