Quick Start (8.x-1.0-beta07) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Help
lv: Palīdzība

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Components
lv: Komponentes

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Gallery
lv: Galerija

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Editor
lv: Redaktors

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: All content
lv: Viss saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Filtered HTML
lv: Filtrēts HTML

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.
