Quick Start (8.x-1.0-beta08) - en to no translation catalogue (64 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Body
no: Brødtekst

en: On
no: På

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: Feed
no: Strøm

en: Taxonomy term
no: Taksonomi-termer

en: Help
no: Hjelp

en: Archive
no: Arkiv

en: Components
no: Komponenter

en: All
no: Alle

en: Add content
no: Legg til innhold

en: Block
no: Blokk

en: Page
no: Side

en: Off
no: Av

en: Menu link
no: Menylenke

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Sticky at top of lists
no: Klistret på toppen av lister

en: Gallery
no: Galleri

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Token
no: Symbol

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Changed
no: Endret

en: ‹ Previous
no: ‹ Forrige

en: Next ›
no: Neste ›

en: Anonymous user
no: Anonym bruker

en: Apply
no: Bruk

en: Block description
no: Blokkas beskrivelse

en: Editor
no: Redaktør

en: Authenticated user
no: Autentisert bruker

en: Offset
no: Forskyving

en: Page description
no: Beskrivelse av sida

en: Meta tags
no: Meta-tagger

en: Frontpage
no: Forside

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
no: Det skjedde en feil under installeringen.

en: « First
no: « Første

en: Last »
no: Siste »

en: Library
no: Bibliotek

en: All content
no: Alt innhold

en: Monthly archive
no: Månedlig arkiv

en: No front page content has been created yet.
no: Det er ikke opprettet noe innhold for forsiden ennå.

en: Basic page
no: Side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
no: Bruk <em>grunnleggende sider</em> for statisk innhold som «Om oss».

en: Asc
no: Stigende

en: Full HTML
no: Komplett HTML

en: The time that the node was created.
no: Tidspunktet da innholdet ble opprettet.

en: The time that the node was last edited.
no: Tidspunktet da noden sist ble redigert.

en: The time that the custom block was last edited.
no: Tidspunktet da den egendefinerte blokka sist ble redigert.

en: Lists (Views)
no: Lister (Visninger)

en: A brief description of your block.
no: En kort beskrivelse av blokka.

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Basic block
no: Enkel blokk

en: A basic block contains a title and a body.
no: En enkel blokk inneholder tittel og brødtekst.

en: All content, by month.
no: Alt innhold, etter måned.

en: All content promoted to the front page.
no: Alt innhold som er forfremmet til forsiden.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
no: Innhold som tilhører et bestemt taksonomi-ord.

en: Welcome to [site:name]
no: Velkommen til [site:name]

en: Install %module_name module.
no: Installerer %module_name modul.
