Quick Start (8.x-1.0-beta09) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Search
sr: Претрага

en: Archive
sr: Архива

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: All content
sr: Сав садржај

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Basic block
sr: Основни блок

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]
