Quick Start (8.x-1.0-beta11) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Help
sl: Pomoč

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.
