Quick Start (8.x-1.0-beta11) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Help
sq: Ndihmë

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: The installation has encountered an error.
sq: Instalimi ka ndeshur në një gabim.
